Gulf Oil

Infinity Invest Holding iştiraklerinden biri olan Delta Akaryakıt, enerji sektöründe çeyrek asra sahip bilgi birikimi ve tecrübesi ile 2004 yılında GULF OIL’in Türkiye’de tek yetkili temsilcisi olmuştur. Türkiye’de Delta Akaryakıt'ın "kaliteli ürünleri iyi hizmetle sunma" çalışma prensibi ile Gulf, 10. Yılını doldururken akaryakıt ve madeni yağ sektörünün önde gelen markalarından biri olmuştur.

Bir dünya markası olan Gulf, dünyada 100’ün üzerinde ülkede 18.000’i aşan istasyon sayısı ile büyük bir bilgi birikimine sahiptir. Gulf markasının sahip olduğu bu bilgi birikimi Delta Akaryakıt’ın bilinçli yönetimi ile birleşerek gerçekleştirilen çalışmalar, Türkiye’deki bayilerimiz ve potansiyel bayiler tarafından takdir ile karşılanmıştır. Bu temel çerçevesinde bugün GULF en kaliteli bayi ağı ile Türkiye’de 120 adet istasyona sahiptir.

Gulf madeni yağ ürünleri dünya’da performans, dayanıklık, yakıt tasarrufu sağlama ve motoru koruma özellikleri ile Türkiye pazarında kendi müşteri portföyünü oluşturmuş ve bu konusunda aranan markalardan biri olmuştur.

Delta Akaryakıt, Türkiye’de müşterilerin isteklerini dinleyen ve ülkenin hızlı gelişen ve büyüyen otomotiv sektöründeki gelişmeleri yakınen takip eden ve müşteri isteklerinin ne yönde gelişebileceğine hakim bir kuruluştur. Bunun avantajı ile Gulf’ın dünyada yürüttüğü geniş Ar-Ge çalışmalarının sonucunda çıkan yeni ürünlerin dünya ile eş zamanda Türkiye’de de satışa sunulmasını sağlayarak Türkiye’deki Gulf markasının tutkunlarına eksiksiz hizmet sunma ilkesi ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Delta Akaryakıt’ın bayilerine verdiği önem ve kurduğu uzun vadeli sağlam ilişkiler ile akaryakıt ve madeni yağ operasyonları büyüme ivmesini devam ettirmektedir. Kendi alanında en kaliteli ürünlerin en iyi hizmet anlayışı ile sunulması gerektiğinin bilinci ile Delta Akaryakıt, doğru iş ortakları ile müşteri memnuniyetini esas alarak çalışmalarına devam etmektedir.

istanbul'da web tasarım ve grafik tasarım'da profesyonel hizmet.
info@ajansim.net | www.ajansim.net